DEZYNFEKCJA KLATEK SCHODOWYCH

wtorek, 14 Kwiecień, 2020

DEZYNFEKCJA KLATEK SCHODOWYCH

Szanowni Mieszkańcy!

W odpowiedzi na liczne zapytania telefoniczne informujemy, że na zlecenie Spółdzielni dokonywana jest dodatkowa dezynfekcja klatek schodowych. Oprócz standardowego sprzątania i zmywania klatek przy użyciu dostępnych detergentów, porozumieliśmy się z firmami sprzątającymi działającymi  w naszych zasobach.  Zarówno firmy sprzątające jak i zatrudnione bezpośrednio w Spółdzielni Panie wykonują dodatkowo 2 razy w tygodniu dezynfekcję: pochwytów na schodach, skrzynek pocztowych, kaset domofonowych, klamek do drzwi wejściowych oraz drzwi piwnicznych. Używane są do tego celu specjalistyczne środki przeznaczone do kontaktu z rękoma.

 

Oczywiście zalecamy ograniczenie kontaktu z jakimikolwiek przedmiotami oraz częste i dokładne mycie rąk, szczególnie bezpośrednio po przyjściu do domu.

 

Biuro Spółdzielni nadal pozostaje zamknięte do bezpośredniego kontaktu dla mieszkańców. Zalecamy kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Zarząd S.M. „PERKOZ” w Olsztynie

 

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Pogotowie gazowe – tel. 992 | Straż miejska - tel. 986 | Pogotowie energetyczne – tel. 991 | Pogotowie Techniczne – Usługi Hydrauliczno-Gazowe 24h Krzysztof Nowak – tel. 516-233-220, 726-566-022
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.